Kariyer

Türkiye’ de yenilenebilir enerji sektörünün lider kuruluşlarından biri, bilinen bir işveren markası olma hedefini benimsemiş ve bir şirketin en önemli değerinin insan olduğu bilinciyle hareket eden Göktekin Enerji; İnsan Kaynakları ekibi, kurduğu ve/veya kuracağı sistemlerle şirket yönetimine ve çalışanlarına destek vermektedir.

Göktekin Enerji
Kariyer'e Hoş Geldiniz!

Türkiye’ de yenilenebilir enerji sektörünün lider kuruluşlarından biri, bilinen bir işveren markası olma hedefini benimsemiş ve bir şirketin en önemli değerinin insan olduğu bilinciyle hareket eden Göktekin Enerji; İnsan Kaynakları ekibi, kurduğu ve/veya kuracağı sistemlerle şirket yönetimine ve çalışanlarına destek vermektedir.

İK Vizyonumuz
İK Misyonumuz
Stratejiler
Politikalar
İnsan Kaynakları

Özgeçmişinizi Gönderin!

Bize [email protected]. e-posta adresinden ulaşarak ayrıntılı özgeçmişinizi yollayabilirsiniz.

Neden Göktekin Enerji?

Çevresel değerlere duyarlı, gelecek nesillere daha iyi bir doğa bırakmak adına yenilenebilir enerji sistemleri alanında çalışıyoruz.

Yenilenebilir Enerji sektörünün en büyük ve tanınmış kuruluşlarından biri olarak, çalışanlarımıza büyük, güvenilir ve marka değeri yüksek bir firmada çalışma fırsatı sunuyoruz. Göktekin Enerji’nin kalite odaklı çalışma anlayışı ile müşterilerimize en kaliteli hizmetleri sunmayı hedefleyen şirketimiz, çalışanlarımıza kaliteli ve güvenilir ürünlerin yanı sıra öncü teknolojiler ile çalışma imkânı tanımaktadır.

Çalışmaya başladığı günden itibaren zengin eğitim ve gelişim fırsatlarına sahip olan çalışanlarımız, çeşitli proje ve eğitimlerde yer alarak gelişimlerine katkı sağlamaktadır. İhtiyaç ve beklentiler dahilinde çalışanlarımız rotasyonlar ile belirli dönemlerde farklı lokasyonlarda ve departmanlarda görevlendirilebilmektedir. Göktekin Enerji Yetenek Yönetimi sistemi ile liderlik ve uzmanlıktan oluşan 2 farklı kariyer gelişim olanağı sunuyoruz. Yetenek Yönetimi sistemimizde tüm çalışanlarımızı birer “yetenek” olarak kabul ediyor, çalışanlarımızın sahip oldukları güçlü yanları ortaya çıkarmayı ve değer üretebilecekleri uygun ortamları yaratmayı hedefliyoruz.

Yetenek Yönetimi kapsamında çalışanlar hem yönetsel hem de teknik rollerde ilerleyebilmekte ve bu kariyer yolları arasında geçişler mümkün olabilmektedir. Yetenek Yönetimi, gerekli potansiyelin şirkete kazandırılmasını, çalışan bağlılığı yaratmayı ve şirketin kısa ve uzun vadede iş hedeflerine ulaşmasını destekleyen bütünsel bir yaklaşımımızdır.

Devamını Oku

Göktekin Enerji’de herkes bir yetenektir yaklaşımından yola çıkarak Göktekin Akademi çatısı altında bireysel ve teknik gelişim anlamında her çalışan için yıllık eğitim ve gelişim planı hazırlanmakta, çalışanlarımız hazırlanan gelişim planları kapsamında iç - dış sınıf eğitimleri, online eğitimler ve sertifika programlarına katılmaktadırlar.

Göktekin Enerji’de KariyerGenç Yetenek Programı

Akademik hayatlarında ve iş hayatında önemli tecrübeler kazanmaları için, enerji sektörüne ilgi duyan 4. sınıf öğrencisi gençlere özel tasarlanmış Genç Yetenek Programı süresince, öğrencilerimizin iş süreçlerimizde ve önemli projelerde görev almalarını sağlayarak bir taraftan gençlerimizi geliştirirken, diğer taraftan şirketimiz için potansiyel insan kaynağı belirlemeyi hedefliyoruz.

Yaz Staj Programı

3. ve 4. sınıf öğrencisi gençler için tasarlanmış olan 1 ay sürecek yaz staj programımızda, öğrencilerimiz teknik ve bireysel gelişim eğitimlerine katılabilmekte ve projelere dahil olarak deneyim kazanabilmekteler.